O nas

regal1

O Nas

Firma BT Lime, została założona przeze mnie na początku Stycznia 2011 roku z zamysłem współpracy z Gastronomią jako konkretny partner w biznesie na którym Gastronomia może zawsze polegać, wiedzieć że dotrzemy na czas, dowieziemy co potrzebuje Klub, Hotel
czy Restauracja (nie zostawiamy nikogo w tabace) oraz jesteśmy gotowi i elastyczni
na wprowadzanie nowych produktów bo liczby gości i pomysłów w restauracji czy Hotelu ciężko przewidzieć, zaopatrzenie musi być na miejscu każdego dnia aby wszystko doskonale funkcjonowało –  czasami nawet dwa razy dziennie w tej samej restauracji.

Stale umacniając swoją pozycję na rynku oferując największy wybór produktów z takich kategorii jak szkło, bar, kuchnia, bufet, artykuły spożywcze, higiena i ochrona, ręczniki papierowe, serwetki, świece, chemia do sprzątania i czyszczenia takich marek jak Merida, Duni, Tork, Voigt, Katrin, Hamilton Beach, Hendi, Amefa, Monin, Victorinox, Winterhalter, Diversey, Libbey oraz wiele innych dostępnych na każdą kieszeń i okazję.

Nasz zespół

 • team-member

  Paulina Lewandowska

  Menadżer Biura

 • team-member

  Bartłomiej Butkiewicz

  Dyrektor Generalny

 • team-member

  Monika Aleksandrzak

  Dyrektor Finansowy

Mamy Świetną Opinię

Ponad 500 pozytywnych opinii w sieci oraz jeszcze więcej od Naszych lokalnych klientów z którymi spotykamy się regularnie podczas dostaw, zamówień , 360 pozytywnych opinii na Allegro – SUPERSPRZEDAWCA od roku 2019!

Jesteśmy jedną z najlepiej zaopatrzonych w Syropy oraz inne produkty Monin Firmą W woj. Pomorskim z siedzibą i Show Roomem Monin w Sopocie do którego serdecznie zapraszamy.  Zostaliśmy odznaczeni dyplomem Najlepszego Dystrybutora 2019roku na co ciężko pracujemy przez cały rok i będziemy kolejne lata aby ten tytuł utrzymać dla Was.

Posiadamy Certyfikat Rzetelnej Firmy lat 2018 / 2019 / 2020 i pracujemy na 2021 organizowany i odznaczany przez Kaczmarski Group Sp. Z o.o. Sp. K

Regularnie organizujemy konkursy z nagrodami.

Aukcje WOŚP

Zobacz Nasze oceny i przekonaj się że warto z Nami współpracować

,, Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje’’

Siłą Naszej Firmy są ludzie, dlatego mamy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować jako klient lub nowy członek zespołu. Pozdrawiamy i do zobaczenia, do usłyszenia.

 

Updating…
 • Brak produktów w koszyku.